Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 23:38 Bu haber 2666 kez okundu
 
Rektör Şahin'den Eskil'e Ziyaret
Aksaray .üniversitesi rektörü Yusuf Şahin Eskil'i ziyaret etti
ESKİL Haberi
Rektör Şahin'den Eskil'e Ziyaret

Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin, Eskil Meslek Yüksekokulu’nun (MYO), Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) yeni ve hızla büyüyen bir okulu olduğunu ve yaşanan gelişime Eskil yerel idaresinin de kıymetli katkılar sunduğunu söyledi.

Rektör Şahin, Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen’i ziyaret etti. MYO-Yerel İdare işbirliğine dikkat çeken ve Eskil MYO’nun bunun en güzel örneklerinden birisi olduğunu dile getiren Prof. Şahin, “El birliği içinde çalışmanın, ortak hedefe birlikte ve samimiyetle yürümenin önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Eskil MYO yöre ile yakından temas kuran, gündelik hayata katkısı somut olarak görülen ve hızlı şekilde büyüyen bir okul. Bu büyüme hiç kuşkusuz yerel idarenin de uyumlu çalışmalarıyla gerçekleşiyor. Kurulduğu ilk günden bu yana okulumuzun potansiyeli gelişiyor. Buradaki çalışmalarımızı yürütürken Eskil Belediyesi de bizlere destek oluyor. Sayın Başkan nezdinden tüm ekibine samimi katkıları münasebetiyle çok teşekkür ediyoruz. İşbirliği içinde MYO-Yerel İdare entegrasyonunu daha da derinleştirme çalışmalarımız sürecek” dedi. Rektör Şahin’e ziyareti esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz de eşlik etti.

 

Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen de ASÜ ile işbirliği içinde çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Rektör Şahin’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: Rektör, Şahin'den, Eskil'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.