Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 10:20 Bu haber 14478 kez okundu
 
Eskilbelediyespor Toplandı
Pandemi sürecinde bölgesel ve amatör ligler tatil edilmişti.
SPOR Haberi
Eskilbelediyespor Toplandı

Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunu kesen amatör lig futbolcuları taleplerini iletmesi sonucunda, amatör liglerin yeniden başlatılacağı haberleri amatör takımları da hareketlendirdi.Aksaray'ı bölgesel ligde temsil edecek olan Eskil Belediyespor, dün itibariyle topbaşı yaptı. Yaklaşık 30 kişilik oyuncu ile ilk idmanını gerçekleştiren çöl kartalları, sezona 22 kişilik kadro ile devam edeceği bildirildi. Eskil Belediyespor sezona, teknik direktör İsa Doğan ve yardımcı antrenör Ramazan Korkmaz ile devam edecek.

Teknik Direktör İsa Doğan idman öncesi yaptığı açıklamada: 
Dün itibariyle ilk idmanımızı yaptık. Liglerin ne olacağına dair bir fikrimiz yok fakat biz her türlü ihtimale karşı hazırlıklarımızı tamamlayıp, liglerin başlaması durumunda bölgesel ligde hazır bir Eskil Belediyespor olsun istiyoruz. Oyuncu kadromuz bir hayli geniş, seçmelerimiz devam ediyor ve liglerin başlaması durumunda mevcut kadroyu 22'ye düşürüp sezona bu oyuncu kadrosu ile devam etmeyi planlıyoruz. Günü, ilk günler tek, sonraki günlerde çift idmanla tamamlayacağız. Ramazan hocamın kontrolünde kondisyon ve fizik gücüne dayalı çalışmalarımız olacak. Disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı tamamlamayı düşünüyoruz. İnşallah, aşılar sayesinde bu salgından tez vakitte kurtuluruz ve eski günlerimize döneriz” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: Eskilbelediyespor, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.