Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 20:48 Bu haber 15425 kez okundu
 
Eskil Belediyespor Çalışmalara Başladı
2020-2021 Bölgesel amatör ligi sezonu başlayacağına dair söylentiler, Eskil Belediyespor'u hareketlendirdi.
SPOR Haberi
Eskil Belediyespor Çalışmalara Başladı

Geçtiğimiz hafta 35 kişilik oyuncu kadrosunu toplayan Çöl Kartalları, 23 kişilik kadroyu oluşturmak için idmanlara başladı.
Eskil semt sahasında antrenmanlarına devam eden çöl kartalları, yaklaşık 35 kişilik oyuncu kadrosuyla hem idman yapıyorlar hem de kadroyu şekillendiriyorlar. Teknik direktör İsa Doğan ve yardımcı antrenör Ramazan Korkmaz idaresinde çalışmalara devam edilirken, ligin başlaması durumunda hazır bir Eskil Belediyespor için yoğun bir mücadele var.
Başkan Kırlı'dan açıklama:
Eskil Belediyespor başkanı Halil İbrahim Kırlı, yaptığı açıklamada;
“Çöl kartalları bölgesel lige hazırlıklarını sürdürüyor. Kadromuz bir hayli geniş ve bir birinden yetenekli oyuncuların olması, tatlı bir rekabet oluşturuyor, bu durumda haliyle bizi memnun ediyor. Ligin ne olacağına dair bir gelişme yok fakat biz hazırlıklarımızı tamamlayıp, hadi lig başlıyor denildiğin de hazır bir takımı sahaya sürmeyi düşünüyoruz. İnşallah biran önce salgın dönemi biter de ligimize döner ve futbol heyecanını yeniden yaşarız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: Eskil, Belediyespor, Çalışmalara, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.