Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 21:43 Bu haber 14300 kez okundu
 
AKSARAYSPOR’DA DEĞİŞİM
Sezona iyi bir başlangıç yaparak liderliğe kadar yükselen Aksarayspor'da son haftalarda alınan mağlubiyetler sonucunda üçüncülüğe kadar geriledi.
SPOR Haberi
AKSARAYSPOR’DA DEĞİŞİM

Alınan kötü sonuçlar neticesinde Teknik direktör Cüneyt Tiryaki ile yollar ayrılmış, tanınan eski isimlerden Cem Kavçak ile tekrar anlaşılmıştı. Teknik direktörlük koltuğuna Kavçak getirilirken, Aksaray Belediyespor Başkanı da değişti. Türkcan Coşkun başkanlıktan ayrılarak yerine Tamer Yalvaç geldi.
Başkanlık değişimine ilişkin Aksaray Belediyespor sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “2020-2021 Futbol sezonunun ilk devresinde Kulüp Başkanlığını yürüten, Türkcan Coşkun'a verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz. Kulübümüzde Yapılan istişareler sonucunda mevcut yönetim içerisinden 2 sezondur 68 Aksaray Belediye spor yöneticisi olarak görev yapmakta olan Tamer YALVAÇ 68 Aksaray Belediye spor Kulübünün yeni başkanı olmuştur.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”Haber Hacı Özkan

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: AKSARAYSPOR’DA, DEĞİŞİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.