Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 22:06 Bu haber 8548 kez okundu
 
Yapılandırma Döneminde Yoğun Mesai Yaptılar
Yapılandırma döneminde ki yoğun çalışma sergileyen Eskil SGK Merkez çalışanları süreci sorunsuz bir şekilde geçirdiler.
ESKİL Haberi
Yapılandırma Döneminde Yoğun Mesai Yaptılar

Yapılandırma döneminde ki yoğun çalışma sergileyen Eskil SGK Merkez çalışanları süreci sorunsuz bir şekilde geçirdiler. SGK çalışanları yaptıkları etkili çalışma sebebiyle, Merkez müdürü tarafından plâketle ödüllendirildiler.

SGK Merkez çalışanları yapılandırma döneminde yoğun mesai yaptılar. Çalışanların yaptıkları hizmeti ödüllendirmek isteyen merkez müdürü Sefa Pektaş çalışanlara plaket hediye etti. Yaptıkları çalışmadan dolayı çalışanları tebrik eden Pektaş, “ Çalışanlarımız zaman zaman yoğun bir şekilde çalışarak süreci sorunsuz bir şekilde tamlamamıza neden oldular. Kendilerine yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ederim” dedi.

SGK’nın süreci rahat geçirdiğini ifade eden vatandaşlar,” Yapılandırma döneminde SGK Eskil Merkez şube aktif şekilde çalıştı. Bir çok vatandaşın borcunu yapılandırırken, bir çok vatandaşı da emekli ettiler. Kendilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz” dediler.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Yapılandırma, Döneminde, Yoğun, Mesai, Yaptılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.