Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 21:22 Bu haber 8485 kez okundu
 
Veli Ziyaretleri Sürüyor
Okullarımız Online Deneme Sınavı günlerinde açık olacak, böylelikle internet ve cihaz ihtiyacı bulunan öğrencilerimiz okullarının konforunda Online Deneme Sınavına girebileceklerdir
EĞİTİM Haberi
Veli Ziyaretleri Sürüyor

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim KILIÇER başkanlığında veli ziyaretlerine devam ediliyor. Veli Ziyaretleri kapsamında Sultanhanı ilçesinde bulunan Eskil 75. Yıl Anadolu Lisesi öğrenci velileri okul müdürü Dursun Altan’ın da birlikteliğinde ziyaret edilip Online Deneme Sınavına katılımların sağlanması için ihtiyaçları soruldu. Evlerinde tablet ve internet bulunmadığı öğrenilen öğrenciler için gerekli girişimlerde bulunuldu. Ardından ilçemiz Başaran köyünde bulunan Başaran Ortaokulu öğrenci velileri ziyaret edilerek Online Deneme Sınavına katılım için ihtiyaçları soruldu, internet ve cihaz ihtiyaçlarının bulunduğu öğrenilmesi üzerine "Okullarımız Online Deneme Sınavı günlerinde açık olacak, böylelikle internet ve cihaz ihtiyacı bulunan öğrencilerimiz okullarının konforunda Online Deneme Sınavına girebileceklerdir" dedi.
İlçemiz Eskil Ortaokulunda yapılan Destekleme Yetiştirme Kursuna yapılan ziyarette öğrencilerimizle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim KILIÇER "Aksaray Valiliği himayesinde yapılan Online Deneme Sınavına katılmanız yapılan kursların, online derslerin başarısını ölçmek açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. O yüzden sınavlara katılmanız, katılan öğrenci sayısının artması oldukça önemlidir" dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: Veli, Ziyaretleri, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.