Haber Detayı
09 Ocak 2021 - Cumartesi 10:55 Bu haber 14273 kez okundu
 
Vali Hamza Aydoğdu Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı
Vali Hamza Aydoğdu Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı
AKSARAY Haberi
Vali Hamza Aydoğdu Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı

Basınımızın değerli mensupları;

 

Sizler, şartlar ne kadar ağır olursa olsun, her zaman ve her yerde, mesafe ve mesai kavramlarını unutarak, millet adına koşup koşturan ve bir kamu hizmetini yerine getiren emekçilersiniz.

 

Bilgi, dünyanın en kıymetli hazinesidir. Toplumlar gücünü bilgiden alır. Toplumsal bilginin kaynağı da basındır. Bilginiz kadar güçlü, bilginiz kadar varsınız. Onun için sizler, işinizi yaparken sadece kamusal bir hizmeti değil, sosyolojik bir gerçeği de yerine getirmiş oluyorsunuz.

 

Mesleğini namus bilen, etik ilkelerine bağlı, siz değerli basın mensuplarına yardımcı olmak, bizim de milletimiz adına kamusal sorumluluğumuzdur.

 

Birbirimizi ötekileştirmeden, farklılıklarımızın eşsiz bir zenginlik olduğunu kabul etmeliyiz. Asgari müştereklerimiz, bizi bir araya getiren, ortak milli ve manevi paydalarımız vardır.

 

Salihler şehrinde olduğumuzu hissettirdiğiniz için, Aksaray’ın tanıtımı ve marka değerine destek olduğunuz için, halkımızı bilgilendirip, güçlü kıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum.

 

Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun.

Sağlık ve başarılar diliyorum.

 

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Vali, Hamza, Aydoğdu, Gazeteciler, Günü, Mesajı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.