Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 15:36 Bu haber 3112 kez okundu
 
Türk Şeker’den Aksaraylı Çiftçiye Müjde
Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak Ankara'da yaptıkları ziyaretler kapsamında Türk Şeker Genel Müdürü Mücahit Alkan'ı ziyaret ettiler.
TARIM Haberi
Türk Şeker’den Aksaraylı Çiftçiye Müjde

 
Yapılan ziyarette Aksaray'ın tarım konusu masaya yatırıldı. Genel Müdür Mücahit Alkan Aksaraylı çiftçilere destek olabilmek adına Aksaray çiftçisinin ürettiği buğday, çerezlik ve yağlık ayçiçeği gibi ürünlerin 2020 yılı için yüzde 2 fiyat farkı ile Türk Şeker tarafından alınacağının müjdesini verdi.
 Milletvekili Aydoğdu, Başkan Dinçer ve Ziraat Odası Başkanı Koçak,Türk Şeker Genel Müdürü Mücahit Alkan'ın göstermiş olduğu misafirperverlikten ve Aksaray çiftçisine vermiş olduğu destekten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Belediye Başkanı Evren Dinçer Ankara'da yaptıkları ziyaretlerin Aksaray'a kazandırılacak yatırım ve projeler açısından son derece verimli geçtiğinin vurgusunu yaptı. 
Aksaray heyetinin Türk Şeker Genel Müdür'ü Mücahit Alkan'a yaptığı ziyarette günün anısına çekilen fotoğrafların ve hediye takdimlerinin ardından görüşme sonlandırıldı.
Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Türk, Şeker’den, Aksaraylı, Çiftçiye, Müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.