Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 09:09 Bu haber 2716 kez okundu
 
TAHSİN MERAL’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Bor Şeker Fabrikasının Pankobirlik yönetim seçiminde, yönetime seçilen Tahsin Meral gazetemizi ziyaret etti.
- Haberi
TAHSİN MERAL’DEN  GAZETEMİZE ZİYARET

Bor Şeker Fabrikasının Pankobirlik yönetim seçiminde, yönetime seçilen Tahsin Meral gazetemizi ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta yapılan Bor Şeker Fabrikasının Pankobirlik yönetim seçiminde, Tahsin Meral yönetime seçildi. Gazetemizi ziyaret eden Tahsin Meral yaptığı açıklamasında,” Bana destek veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Kazanan Eskil oldu” dedi..

Geçtiğimiz hafta yapılan Bor Şeker Fabrikasının Pankobirlik yönetim seçiminde, Tahsin Meral yönetime seçildi. Gazetemizi ziyaret eden Tahsin Meral yaptığı açıklamasında ,” Geçtiğimiz hafta yapılan Bor Şeker Fabrikasının Pankobirlik Kooperatif yönetim seçimin de, ilçemizden Nedimbey Koyuncu ve ben aday oldum. Büyük bir farkla tekrar Pankobirlik yönetimine seçildik Tabiî ki bu seçim kendi gücümüzle olacak bir şey değil. Elbette ki sizlerin emekleriyle ve destekleriyle olmuştur. Sizlerin teveccühü ile kazanacağımız kesindi. Bu konuda Eskil top yekün oldu,güzel bir beraberlik gösterdi. Sonuçta Eskil'in temsilcisini kazandırıp, Eskil'de pancar kooperatifi şubesinin çalışmasını ve çiftçi kardeşlerimize hizmetin daha hızlı, daha verimli çalışmasını sağlamış oldu. Demek ki bu güne kadar Eskilli’ye bir güven vermişiz ki tekrar bizi seçtiler. Emeği geçen ve gönülden destek veren siyasilere, sivil toplum kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum, Bu seçimin tüm çiftçilerimize faydalı ve hayırlı olmasını Cenabı Allah'tan temenni ediyorum, Tüm halkımıza saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi. Gazetemizi ziyaret eden Meral,” seçim sürecinde bize desek olan medya mensuplarına da teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: TAHSİN, MERAL’DEN, , GAZETEMİZE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.