Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 10:08 Bu haber 23097 kez okundu
 
Pancar Üreticilerinin Sorunları Masaya Yatırıldı
Eskil ve bölgesinde faaliyet gösteren pancar ekicilerinin sorunları, Eskil'de yapılan toplantıyla masaya yatırıldı. Yapılan toplantıya Eskil Ziraat Odası başkanı İbrahim Kırlı ev sahipliği yaptı.
AKSARAY Haberi
Pancar Üreticilerinin Sorunları Masaya Yatırıldı

Eskil ve bölgesinde faaliyet gösteren pancar ekicilerinin sorunları, Eskil'de yapılan toplantıyla masaya yatırıldı. Yapılan toplantıya Eskil Ziraat Odası başkanı İbrahim Kırlı ev sahipliği yaptı.Toplantıya Şeker Dairesi Başkanımız Dr. Mehmet Hasdemir ,Şeker Üretim ve Planlaması Daire Başkanımız Nuh Kaygısız, Pankobirlik Genel Müdürü Taner Taşpınar, Aksaray Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bülent Saklav, Eskil Ziraat Odası başkanı İbrahim Kırlı, Eşmekaya belediye başkanı İsmail Hakkı Güneş, İl genel meclis üyesi İsmet Mutlu'nun yanı sıra pancar üreticileri katıldı. Değerlendirme toplantısında Eskilli çiftçiler pancar ekimiyle alakalı sıkıntılarını dile getirdiler. Çiftçilerle görüş alışverişinde bulunan heyet sorunların çözümü için gayret edileceğini ve çiftçilerin  sorunlarının biran önce çözüleceğini ifade ettiler

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Pancar, Üreticilerinin, Sorunları, Masaya, Yatırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.