Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 08:57 Bu haber 3788 kez okundu
 
Ön Talep Başvuruları
Eskil’de yapılması planlanan 3. Etap Toki konutları için nihayet beklenen açıklama geldi.
AKSARAY Haberi
Ön Talep Başvuruları

Eskil’de yapılması planlanan 3. Etap Toki konutları için nihayet beklenen açıklama geldi.

Konut sıkıntısının olduğu Eskil’de 1. ve 2. etap TOKİ konutlarının ardından, 3. Etap TOKİ konutları için çalışmalar başlatılmıştı. Yapılan çalışmalar ve girişimler sonucu, Eskilli vatandaşların günlerdir beklediği, 3. Etap TOKİ konutlarında nihayet sona gelindi. Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen yaptığı açıklamada, 15 Aralık itibarîyle 3. etap TOKİ konutları için ön taleplerin alınacağını bildirdi.

Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen yaptığı açıklamada,” İlçemizin en büyük sıkıntılarından olan konut sıkıntısını ortadan kaldırmak için TOKİ bazında çalışmalar yaptık. Uzun süren çalışmalarımız sonuç verdi. İnşallah ilçemizde 3. Etap TOKİ konutları yapımı için karar alındı. İnşallah 15 Aralık tarihi itibariyle ön talep başvuruları alınacaktır. İlçemize hayırlı olsun. 3. Etep TOKİ konutlarının tamamlanmasıyla birlikte ilçemizde konut sorununa ciddi ölçüde çözüm bulmuş olacağız” dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Ön, Talep, Başvuruları,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.