Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 09:15 Bu haber 24093 kez okundu
 
Kış Gününüm İçimizi Isıtan Kampanyası
Kış aylarının başladığı ve soğukların arttığı şu günlerde, sosyal medyada başlatılan bir kampanya gönülleri ısıtıyor. İlçemizde sosyal tesis yapımı için çalışma başlatan Kırmızı Beyaz firma sahibi Süleyman Altan, Sosyal Medya hesabı aracılığıyla bir kampanya başlattı.
ESKİL Haberi
Kış Gününüm İçimizi  Isıtan Kampanyası

Kış aylarının başladığı ve soğukların arttığı şu günlerde, sosyal medyada başlatılan bir kampanya gönülleri ısıtıyor. İlçemizde sosyal tesis yapımı için çalışma başlatan Kırmızı Beyaz firma sahibi Süleyman Altan, Sosyal Medya hesabı aracılığıyla bir kampanya başlattı.  Altan kampanyası çerçevesinde, yardım etmek isteyen hayırseverlerden, ekonomisi zayıf olan ailelerin çocukları için bot ve mont  talep etti. Altan Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda,” BEĞENMEYİN PAYLAŞIN LÜTFEN, BİR MONT BİR BOT BİZİM İÇİN BİR KAÇ PAKET SİGARA..
BİR ÇOCUĞUN GÜLÜŞÜNÜ ÖLÇEMEZ HİÇ BİR PARA..
BU KIŞA SICAK BİR KAMPANYA.. MEMLEKETİMİZDE BOTSUZ MONTSUZ ÇOCUK KALMASIN..
ÇOCUKLAR GELECEKTİR UMUTTUR SEVGİDİR MUTLULUKTUR
ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN SADECE GÜLÜMSESİN..
MALİYETİNE VERECEK BİR İŞYERİ İLE ANLAŞILIP ÖDEMELER DİREK ORAYA YAPILACAKTIR.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE MUHTARLAR ARACILIĞI İLE İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLAR BELİRLENECEK VE DİREK GİDİP O İŞLETMEDEN ALACAKTIR. İŞLETMEYE ÖDEME YAPANLAR AD SOYADLA MİKTARLA YAPACAK HESAP TUTMAK VE KOORDİNASYON ADINA BİZE BİLDİRECEKTİR.
PAYLAŞIP DESTEK OLUN.
ŞİMDİDEN ALLAH CC RAZI OLSUN HEPİNİZDEN..
GÖNÜLLER BİR OLSUN ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN...” dedi

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Kış, Gününüm, İçimizi, , Isıtan, Kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.