Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 23:11 Bu haber 3098 kez okundu
 
KESKİN ESKİL BAL'I HAKETTİ
Eskil Belediyespor başkanı Mehmet Keskin Bal ligine ilişkin açıklamalarda bulundu.
- Haberi
KESKİN ESKİL BAL'I HAKETTİ

Keskin yaptığı yazılı açıklamada, “ Saygıdeğer Eskil halkı bilindiği üzere 2019-2020 futbol sezonunda başta belediye başkanımız sayın Necati Belgemen en büyük desteği  ve yeni oluşturmuş olduğumuz yönetim kurulumuzda bir yola çıktık.

Yola çıkarken hedefimiz BAL (bölgesel amatör Lig) olarak hedef koymuştuk. Nihayetinde grupları lider olarak tamamladık.  Playofflara 5 takım ile birlikte kaldık.  Playofflarda ilk maçımızı 3-1 sonuçla kazandı k. Akhisarspor 1-0 lık sonuçla kazandı. Karadeniz ve Kılıçaslan sporda 1-1 berabere kalınca ilk maçımızda gruplarda lider olduk.  Önümüzdeki maçları bekliyorduk, takımımızın morali süperdi ,motivasyonumuz üst seviyelerdeydi.  Oyun olarak da diğer takımlara oranlarda ilk seviyelerdeydik. Nne yazık ki pandemi covid-19 virüsün nedeniyle müsabakaları ara verildi. 18 Temmuz'da oynanacak denildi.  Sonra müsabakalar oynanmayacak denildi. Bbu şekilde tescil edilecek denildi.  Sonuçta biz de ne olduğunu merak ediyoruz.  Ligler tescil edildi ama bu durumda bal ligine gidecek miyiz gitmeyecek miyiz tam olarak biz de bilmiyoruz,  Daha doğrusu hiçbir yetkili de bunu bilmiyor.  Durumun ne olacağı belli olduğu zaman siz halkımıza gerekli açıklamalar yapılacaktır.  Yönetim olarak biz başarılı olduğumuzu bal ligine hak ettiğimizi düşünüyoruz.  Bizimle birlikte bütün Eskil halkı da hak ediyor. Bölgesel Amatör Ligi Eskil halkına yakışacaktır.  Bunun kanaati ve farkındayız.  Sonuç net olarak belli olmamasına rağmen biz bal ligine çıkmış gibi hazırlıklarımızı yapmaya başladık. Belediye başkanımız ve belediye meclis üyelerimizle birlikte aldığımız bir karar gereği takımımıza katkısı olması nedeniyle önümüzdeki hafta içerisinde ilçemizde ücretli otopark uygulamasına geçilecek olup geliri tamamen Eskil belediyespor'a aktarılacaktır.  Belediyemizden aldığımız destek otoparktan gelen gelirler ve Eskil halkının maddi ve manevi destekleri ile iş adamlarımızdan aldığımız forma reklam ve sponsorluk gelirleri ile bal ligine de göğüsleyeceğimizi düşünüyoruz. B iz bunları yönetim kurulumuz ile Mehmet Keskin, Halil İbrahim Kırlı,  Hilmi Yol, Nurettin Mutlu, Tuncay Altan, Tahsin Ünlü, Ergün  Mutlu yaparken Eskil için uğraşırken halkımızın çoğunluğu desteklerini esirgemedi.  Çelme takmak isteyenler de oldu gönül koyanlarda oldu. Herkesin kendine göre haklı nedenleri vardır. Kimseye gönül koyacak değiliz her ne olursa olsun sonucu da Eskil için olsun. Hiçbir zaman takımımızdan desteğini esirgemeyen maddi gücü yetip maddi olarak,  yetmeyip maçlarda taraftar olarak gelen gelmeyen Eskil belediyespor'a bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımızdan ve bütün Eskil halkından Allah razı olsun hedef Bal. unutmayalım ki biz bize yeteriz Eskilim” dedi

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: KESKİN, ESKİL, BAL'I, HAKETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.