Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 23:31 Bu haber 2498 kez okundu
 
Kapıtaş'ta İlk Yüze Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
İl genelinde düzenlenen deneme sınavlarında ilk 100'e giren öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve Şube Müdürü Ali Bülent ÇOLAK tarafından ödüllendirildi.
EĞİTİM Haberi
Kapıtaş'ta İlk Yüze Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

İl genelinde düzenlenen deneme sınavlarında ilk 100'e giren öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve Şube Müdürü Ali Bülent ÇOLAK tarafından ödüllendirildi. Ödül töreninden sonra öğretmenlerle bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER daha güzel çalışmalar için ekip olmanın öneminden bahsetti ve öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik etti. İl genelinde düzenlenen deneme sınavlarında ilk 100'e giren öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve Şube Müdürü Ali Bülent ÇOLAK tarafından ödüllendirildi. Ödül töreninden sonra öğretmenlerle bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER daha güzel çalışmalar için ekip olmanın öneminden bahsetti ve öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik etti.  Ziyaretlere Çokum İlkokulu, Sağsak İlkokulu ve Katrancı İlk-Ortaokulunda devam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Bülent ÇOLAK öğretmen ve öğrencilerin çalışmalarını yerinde gözlemleme şansı buldu. Katrancı İlk-Ortaokulu'nda Öğretmenlerle toplantı gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER "Deneme sınavlarında belli bir düzeye erişen okulumuzun daha iyi yerlere gelmesi siz değerli öğretmenlerimizin fedakar çalışmaları ve öğrencilerimize yapmış olduğunuz değerli rehberlikle mümkün oldu. Yüz yüze eğitimle birlikte daha başarılı olacağınıza inanıyorum." dedi.  Çokum İlkokulu ve Sağsak İlkokulu'nda sınıfları ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Bülent ÇOLAK öğretmenlerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Kapıtaş'ta, İlk, Yüze, Giren, Öğrenciler, Ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.