Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 15:12 Bu haber 1730 kez okundu
 
Genç Girişimciler Aşure Programında
TOBB Aksaray Genç Girişimciler İcra Kurulu Muharrem Ayı dolayısı ile 15 Temmuz Milli İrade Meydanında yapılan aşure dağıtımına katıldı.
AKSARAY Haberi
Genç Girişimciler Aşure Programında

Kızılay Aksaray Şube Başkanlığı Tarafından düzenlenen aşure Dağıtım Programına Aksaray Valisi Ali Mantı başta olmak üzere, Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Daire Müdürleri, Kurum Amirleri ve vatandaşlar katıldı.

TOBB Aksaray Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ercan Yeşilöz , Muharrem ayının manevi atmosferinin yaşatılması için aşure ikramının bir vesile olduğunu belirterek, “Asıl amacımız bir araya gelerek birbirimizin sıkıntılarına ve sevinçlerine ortak olmak ve birlik ve beraberlik vurgusu içeren programlara önem verilmesi gerektiğini ifade etti. Aşure gününün birliktelik ve dayanışma için önemli günlerden biri olduğunu hatırlatan Yeşilöz “Aşure günü dolayısıyla bir araya geldiğimiz bu programı düzenleyen Aksaray Türk Kızılayı Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Genç, Girişimciler, Aşure, Programında,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.