Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 22:21 Bu haber 1464 kez okundu
 
Fabrikalar ve Servislerde Denetleme Yapıldı
İl Jandarma Komutanlığı tarafından Aksaray Valisi Hamza AYDOĞDU’nun talimatı doğrultusunda Koronavirüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi maksadıyla, Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikalar ve servis araçlarında kontrol ve denetleme yapıldı.
AKSARAY Haberi
Fabrikalar ve Servislerde Denetleme Yapıldı

Aksaray Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada,"İl Jandarma Komutanlığı tarafından Aksaray Valisi Sn. Hamza AYDOĞDU’nun talimatı doğrultusunda Koronavirüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi maksadıyla 31 Aralık 2020 tarihinde “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” sloganıyla Organize Sanayi Müdürlüğü ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarda ve servis araçlarında kontrol ve denetim yapılmıştır.

Bu kapsamda çalışanlara temizlik, sosyal mesafe, maske kullanımı ile kadın işçilere kadına yönelik şiddet konularında yapılacaklar ve KADES programı hakkında bilgilendirme yapılmıştır." denildi.

 

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Sevgi YOL
Etiketler: Fabrikalar, ve, Servislerde, Denetleme, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.