Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 11:03 Bu haber 26456 kez okundu
 
ESKİLDER’den,“Şehit Recep Bozdağ İlkokulu ve Ortaokuluna”Kitap Desteği!
Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği, Öğrencilerimize kitap sevgisi aşılamak, yardımlaşmanın önemini kavratmak amacıyla düzenlediği “Bir Çocuk BirUmut” Projesi kapsamında okullara kitap desteği sürüyor.
GENEL Haberi
ESKİLDER’den,“Şehit Recep Bozdağ İlkokulu ve Ortaokuluna”Kitap Desteği!

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda “Bir Çocuk, Bir Umut” kitap kampanyası dikkatleri üzerine çeken Eskilder,ŞehitRecep Bozdağ İlkokulu ve Ortaokulu’nun kitap ihtiyacı karşılandı. 

Konu Hakkında Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği BaşkanYardımcısıve Eğitim Komisyonu Başkanı Naci Türker ise,

2019-2020 eğitim ve öğretim yılında başlattığımız, “Bir Çocuk, Bir Umut” kitap kampanyasını iyi bir noktaya getirdik, Eskilli Hemşerilerimizin yanı sıra Eskilli olmayan ve Eğitime destek vermek isteyen işadamları ve kitapseverler kampanyamıza destek veriyorlar. Öncelikle Destek verenlerden Allah Razı olsun. Kitap’a olan yatırımın karşılığı olan bir yatırımdır. Öncülüğümüzde şu ana kadar 5000’n üzerinde kitap Eskilli öğrencilerimizle buluşturduk, buluşturmaya da devam edeceğiz. Kitap Kampanyamızın bir süresi yok!Yıl içerişimde sürekli olarak hemşerilerimizi kitapları derneğimize ulaştırmaları durumunda bizde sürekli olarak ihtiyacı olan okullar ve öğrencilerimize ulaştıracağız,  Şehit Recep Bozdağ İlkokulu ve Ortaokulu kitap ihtiyacının Karşılanmasın da Dernek olarak öncü olduk. Burada Kampanyamıza destek olan Oruç Karasör Firmasına Eskilimiz ve Derneğimiz adına teşekkür ediyorum. dedi.

Eskilder’in, Kitap Kampanyasından dolayı Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Görür Kampanya’dan duyduğu memnuniyeti dernek yönetimine ileterek,böyle güzel bir kampanyanın daha çok kesim tarafından desteklenmesi arzu ediyoruz. Dedi.

Kampanya ile okullarına kitap desteği sağlayan Şehit Recep Bozdağ Ortaokulu Müdürü Ömer Düzgün ve Şehit Recep Bozdağ İlkokulu Müdürü Mustafa Ekici Eskilder Yönetimine ve kitap kampanyasında destek verenlere teşekkür ederek memnuniyetlerini bildirdiler.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: ESKİLDER’den,“Şehit, Recep, Bozdağ, İlkokulu, ve, Ortaokuluna”Kitap, Desteği!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.