Haber Detayı
27 Mayıs 2020 - Çarşamba 17:51 Bu haber 992 kez okundu
 
Eskil Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı! Yol Sulayanı İhbar Edin Uyarısı!
Eskil Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı! Yol Sulayanı İhbar Edin Uyarısı!
ESKİL Haberi
Eskil Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı! Yol Sulayanı İhbar Edin Uyarısı!

Eskil Belediyesi 2020 asfalt sezonuna dün Eğrikuyu-Gözlük-Arifler yaylaları arasında yol bakım ve asfaltlama sezonu önceki gün başlarken, bir sonraki hedefin Bakalak-Mutlu yaylaları arasındaki yolun asfaltlanmaRamazan Bayramının üçüncü gününde başladı... Eğrikuyu-Gözlük-Arifler yaylaları arasında yol bakım ve asfaltlama sezonu önceki gün başlarken, bir sonraki hedefin Bakalak-Mutlu yaylaları arasındaki yolun asfaltlanması olduğu öğrenildi.

Belgemen'den Personele Teşekkür

Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen, "Kıymetli arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet evde iken sizler bu millete hizmet ediyorsunuz, arkanıza bakmadan boş laflara bakmadan devam edin hepinize teşekkür ederim." diye konuştu.

Yol Sulayanı İhbar Edin

Başkan Belgemen, "Yol kenarında tarlası olan değerli çiftçilerimiz. Belediye olarak her yıl yüzlerce kilometre yol yapsak da yaptığımız bu yollar çok kısa sürede bozuluyor. Sizlerden ricamız yol kenarında tarlası olan çiftçilerimizin yağmurlamalarını biraz yoldan uzağa kurmaları. 1 km yol 2020 ştandartlarında 100 Bin Türk Lirasına mal oluyor. Bu şekilde yolları tahrip etmeye devam edersek kısa süre içerisinde yaptığımız ve yapılan bütün yollar tahrip olacak ve kullanılmaz hale gelecek. Bu yolları kullanan yine sizlersiniz. Lütfen bu şekilde yol sulaması yapan herkesi bizlere ihbar edin. Bizlerde gerekeni yapalım. Ayrıca Zabıta ekiplerimiz bütün yolları dolaşarak yol sulayan vatandaşlarımıza gerekli olan tutanakları tutuyor. Bizde kimseyi ayırt etmeden gereken cezayı uygulayacağız." dedi. 

 

 

 

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: Eskil, Belediyesi, Asfalt, Çalışmalarına, Başladı!, Yol, Sulayanı, İhbar, Edin, Uyarısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.