Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 08:57 Bu haber 21806 kez okundu
 
EMEKLİDEN KESİNTİ HABERLERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR
Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Bilal Akgün son günlerde bazı yayın organlarında ve sosyal medyada iddia edilen emekliler ile ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek SGK Başkanlığından yapılan açıklamayı aktardı.
GÜNDEM Haberi
EMEKLİDEN KESİNTİ HABERLERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR

 

Akgün'ün aktardığı açıklamada "Bazı basın yayın organlarında 'SGK’da çok konuşulacak çalışma' şeklinde yer alan haberlere ilişkin açıklama yapılması gereği görülmüştür. Söz konusu haberlerde dile getirilen hususlarla ilgili Sosyal Güvenlik Kurumundan herhangi bir çalışma istenmediği gibi Sosyal Güvenlik Kurumunun böyle bir çalışması da bulunmamaktadır. Sıklıkla yapılan bu tarz maksatlı haberler, Kurumumuzu yıpratma ve vatandaşlarımızı yanıltma hedefi taşımaktadır. Bu maksatlı haberlere karşı her türlü hukuki hakkımızı kullanacağımızı da ayrıca belirtir, doğru bilginin peşindeki siz değerli basın mensuplarımızın dikkatine ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: EMEKLİDEN, KESİNTİ, HABERLERİ, GERÇEĞİ, YANSITMIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.