Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 09:16 Bu haber 15045 kez okundu
 
Emekli Konağı İhale Edildi
Emekli Konağı İhale Edildi
ESKİL Haberi
Emekli Konağı İhale Edildi

Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen'in seçim beyannameleri arasında yeralan Emekli Konağı ve Kütüphane için, Eskil Belediyesi ihale yaptı.  Çarşı merkezine yapılacak olan Emekli konağında  kütüphanede bulunacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen açıklamasında,  “ Bizim seçim beyannamemizde yeralan hizmet vaatlerimizden biriside Emekli Konağıydı. İlçemizin de yaşayan ve emekli olan vatandaşlarımızın oturup sohbet edecekleri bir yer bulunmuyordu. Bu nedenle daha önce verdiğimiz beyannamemizde yeralan Emekliler lokali için ihalemiz yapılmıştır. İnşallah Mart ayı ile birlikte ilk kazma vurulacaktır. Ayrıca Emekli Konağımızda bir kütüphane ve umumu WC bulunacaktır. Aynı zamanda kütüphaneden okullarımızda eğitim gören öğrencilerimizde faydalanabilecekler. İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Biz söz verdiysek eğer onu Allah'ın izniyle yaparız.” Dedi. 
Ak Parti Eskil İlçe Başkanı Ali Mutlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,"İlçemize Hayırlı olsun... Seçim sürecinde vaatlerimiz arasında yer alan Emekli büyüklerimizin bu güzel dönemlerini evlerine hapsolarak geçirmemeleri için hazırladığımız özel bir proje Emekli Konağı projemiz Belediye Başkanımız Necati Belgemen'in talimatıyla Ekim ayında proje hazırlığı başlamış ve Belediyemiz tarafından 29 Ocak 2020 de ihalesi yapılmıştır. İnşallah bu yılın içerisinde açılışını yapacağız...

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Emekli, Konağı, İhale, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.