Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 20:29 Bu haber 16903 kez okundu
 
Bakan Varank’a Aksaray’dan Ziyaret
Aksaray heyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti. HeyetteAksaray Milletvekili Sayın Cengiz Aydoğdu, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Aksaray Belediye Başkanı EnverDinçer yer aldı.
GÜNDEM Haberi
Bakan Varank’a Aksaray’dan Ziyaret

Aksaray’ın ihtiyaçları ve yapılacak yatırımların görüşüldüğü toplantıda Ahiler Kalkınma Ajansıyla koordineli olarak yürütülecek kalkınma ve yatırım programları hakkında da istişarede bulunuldu.

Organize Sanayi Bölgesi’nin ihtiyaçlarının karşılanması ve genişletilmesi konusunun yanısıra 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması hususunda gerekli görüşmeler yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Bakanlık binasında gerçekleştirilen görüşmede Milletvekili Cengiz AYDOĞDU, Vali Ali MANTI, Belediye Başkanı Evren DİNÇER’in yanı sıra Aksaray İl Başkanı Hüseyin ALTINSOY, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Hamza AKTÜRK, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit ÖZKÖK, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt GÖKTAŞ, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin KOÇAK, MÜSİAD Aksaray Başkanı Emin DAĞDAŞ, Eskil Belediye Başkanı Necati BELGEMEN, .Ak Parti Eskil ilçe başkanı Ali MUTLU, Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri SOLAK, OSB Müdürü Ayhan ERMİŞ ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri yer aldı.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: Bakan, Varank’a, Aksaray’dan, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.