Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 21:03 Bu haber 24739 kez okundu
 
Avrupa Şampiyonları Gazetemizi Ziyaret Etti
İşitme Engelliler Güreş Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Eskilli Milli güreşçiler gazetemizi ziyaret etti.
SPOR Haberi
Avrupa Şampiyonları Gazetemizi Ziyaret Etti

Belarus’un Gomel şehrinde gerçekleştirilen Avrupa İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası’nda Eskil'in Gümüşdüğün Köyü'nden Yakup İnan'ın oğlu Murat Mert İnan Avrupa Şampiyonu oldu.

İnan'la birlikte Eskil'in Ortakuyu Yaylası'ndan İşitme Engelli Abdullah Dölek 'in Mehmet Dölek Avrupa 2'ncisi oldu. Küçük Çokum Yaylası'ndan Yusuf Cengiz'in oğlu Fatih Cengiz  ise Avrupa üçüncüsü oldu.

Konya Büyükşehir Belediyespor forması giyen 3 sporcu bugün aile büyükleriyle birlikte Eskil'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Üç sporcu ile birlikte antrönörleri Mustafa Oğuz ve Esvet Türkan gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz yönetimiyle bir süre görüşen milli sporcular, antrönörleri ve aileleri, sporcuların hakkında bilgi verdiler. Sporcumlarımıza, antrönörlerine ve ailelerine başarılar dileyen gazetemiz yönetimi, Eskil Gazetesi olarak spora daima destek veridklerini dile getirdiler.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: Avrupa, Şampiyonları, Gazetemizi, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.