Haber Detayı
26 Aralık 2019 - Perşembe 17:19 Bu haber 6355 kez okundu
 
Ak Parti Delege Seçimini Tamamladı
AK Parti üyeleri, Eskil ilçe başkanlığında yapılacak kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti.
AKSARAY Haberi
Ak Parti Delege Seçimini Tamamladı

AK Parti üyeleri, Eskil ilçe başkanlığında yapılacak kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti. Eskil Ak Parti ilçe teşkilatında gerçekleşen delege seçimi sonrası basın açıklaması yapan Ak Parti ilçe başkanı Ali Mutlu, muhteşem bir tablo olduğunu ve delegeleri seçtiklerini söyledi.
Ak Parti Eskil İlçe Başkanlığında gerçekleşen delege seçimine Ak Parti Eskil ilçe başkanı Ali Mutlu,  Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Veli Batur ve çok sayıda partili katıldı. Delege seçimi sonrası açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Mutlu,” Birlik ve beraberlik içinde güzel bir delege seçimi geçti. Partimizde birlik ve beraberlik ilk günkü gibi devam ediyor. Partimizin tüm neferlerinin ortak amacı ilçemize hizmet etmek.  Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi. 

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Ak, Parti, Delege, Seçimini, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.