Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 15:32 Bu haber 2209 kez okundu
 
AK PARTİ 7. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
Ak Parti 7. Olağan kongresi yapıldı Gerçekleşen Eskil ilçe kongresi pandemi kurallarına uygun şekilde medcezir düğün salonunda saygı duruşu ardından istiklal marşı okunarak başlandı.
ESKİL Haberi
AK PARTİ 7. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti 7. Olağan kongresi yapıldı. Gerçekleşen Eskil ilçe kongresi pandemi kurallarına uygun şekilde medcezir düğün salonunda saygı duruşu ardından istiklal marşı okunarak başladı. Kongreye katılanlar, yerel yönetimler başkan yardımcısı Ahmet Zenbilci, il koordinatörü Abdullah Doğru, Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.  Kongre de Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen konuşmasında :

SAYIN MİLLETVEKİLİM, SAYIN İL VE İLÇE BAŞKANLARIM, SAYIN BELEDİYE BAŞKANLARIM, SAYIN KADIN KOLLARI BAŞKANLARIM VE SAYGI DEĞER MİSAFİRLER; AK PARTİ 7. OLAĞAN KONGRESİNE HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ.

KIYMETLİ MİSAFİRLER; BİZ YÖNETİME GELMEDEN ÖNCE TEK DÜŞÜNCEMİZ VARDI. BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE İLÇEMİZE HİZMET EDEBİLMEK.

HAMD OLSUN BUGÜN KISA ZAMANDA HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ PROJELERLE BUNU ISPATLAMIŞ DURUMDAYIZ. ESKİL’DE BELEDİYE, AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI, İL GENEL MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE STK’LAR BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ESKİL İÇİN NE YAPABİLİRİZ ONUN ÇABASI İÇİNDEYİZ. BU BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ İLÇEMİZE HİZMET OLARAK YANSIMAKTADIR. BUNU VATANDAŞIMIZ ÇOK İYİ GÖZLEMLİYOR.

KIYMETLİ HAZİRUN; BİZ GÖREVE GELDİKTEN BU GÜNE KADAR ÇOK ŞÜKÜR BİR ÇOK HİZMETE İMZA ATTIK. HİZMETLERİMİZİ 3 BAŞLIKTA TOPLAYABİLİRİZ.

BELEDİYEMİZİN HİZMETLERİ, DEVLETTEN GELEN HİZMETLER VE HAYIRSEVER VATANDAŞLARIN DESTEĞİYLE YAPILAN HİZMETLER.

BELEDİYEMİZİN HİZMETLERİ

ADALET SARAYIMIZ 60 TAMAMLANMIŞ DURUMDA,

EMEKLİ KONAĞIMIZ TAMAMLANDI

HAYVAN PAZARI 70 HİBELİ TAMAMLANDI

SEMT PAZARIMIZ 50’Sİ TAMAMLANDI

BU ZAMANA KADAR 50 KM KÖY YOLU YAPILDI

HER MAHALLEYE TATLI SU ÇEŞMESİ

MEZARLIKLARIN DÜZENLEMESİ

İMAR REVİZYONUMUZ TAMAMLANMAK ÜZERE

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARIMIZ BİR SORUN OLMAZSA BU YIL 90 TAMAMLANACAK

ÇÖP ARABASI VE ÇÖP KONTEYNERLERİ

ESKİLSPOR’U BELEDİYE BÜNYENİSE ALARAK ESKİL BELEDİYESPOR OLARAK  BAL LİGİNE KADAR BİRİNCİ OLARAK GETİRDİK FAKAT BİR YAZI TURAYLA HAKSIZ BİR ŞEKİLDE BAL LİGİNDEN EDİLDİK.

 

DEVLETTEN GELEN HİZMETLERİMİZ İSE

3. ETAP TOKİLER İHALE EDİLMEK ÜZERE

GENÇLİK MERKEZİ YAPIM AŞAMASINDA

MİLLET BAHÇESİ İHALEYE ÇIKACAK

TUZGÖLÜ KARŞILAMA NOKTASI

GENİŞ ALANI KAPSAYAN BİSİKLET YOLU

T.K. KOOPERATİFİNİN YENİ YERİ

 

 

 

 

HAYIR İŞLERİYLE YAPILAN HİZMETLER

ALLAH RAZI OLSUN İLÇEMİZDE HAYIRSEVER VATANDAŞIMIZ OLDUKÇA ÇOK

ŞU ANDA İLÇEMİZE BİR İLKOKUL İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILMIŞ DURUMDA,

BİR ADET KIZ KURAN KURSUNUN ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞ DURUMDA

ŞEFKAT EVLERİMİZİN İNŞAATI BAŞLADI.

 

YUKARIDA SAYDIĞIMIZ HİZMETLERİMİZ GÖREVE GELDİĞİMİZ 1 NİSAN TARİHİNDEN BUGÜNE KADAR YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİMİZDİR.

ALLAHIMA HAMD OLDU Kİ KISA SÜREDE BU KADAR HİZMETE İMZA ATMIŞ DURUMDAYIZ.  DAHA ELİMİZDE BEKLEYEN PROJELERİMİZ MEVCUTTUR.

SAYIN MİLLETVEKİLİM DEĞERLİ İL BAŞKANIM;

İLÇEMİZİN ŞU ANDA EN ÖNEMLİ SORUNLARINDAN BİRİSİ SU SORUNUDUR. GEÇİMİNİN TAMAMI TARIM VE HAYVANCILIK OLAN İLÇEMİZDE SU HER GEÇEN GÜN AZALMAKTADIR. EĞER DIŞ HAVZADAN BÖLGEMİZE SU GELMEZSE, TARIM VE HAYVANCILIK CİDDİ MANADA TEHLİKEYE GİRECEKTİR.  BU KONUDA ÇALIŞMA YAPILMASI ESKİL’İN KURTULUŞU OLACAKTIR.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN BAŞLANGICIDIR. İNŞALLAH SİZLERİNDE DESTEĞİYLE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BU GÜZEL İLÇEYE EN GÜZEL HİZMETLERİ GETİRECEĞİZ.  HİZMETLERİ GETİRMEMİZ NOKTASINDA BİZLERE DESTEK OLAN BAŞTA SİZLER OLMAK ÜZERE HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.  AK PARTİ ESKİL 7. OLAĞAN KONGRESİ PARTİMİZE İLÇEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN."dedi.  Kongrenin sonucunda Eskil Ak Parti ilçe başkanı Ali Mutlu seçildi. Seçimin ardından Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen " Kongremizin Eskil ilçemize ve partimize hayırlı olmasını ve yeniden seçilen Ali Mutlu başkanımıza ve yçnetimine başarılar dilerim" dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hilmi YOL
Etiketler: AK, PARTİ, 7., OLAĞAN, KONGRESİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.