Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 12:05 Bu haber 1142 kez okundu
 
Ak Heyetten Yenikent, Sultanhanı ve Eskil'e Ziyaret
Aksaray’da 7. Olağan İlçe kongrelerin tamamlanmasıyla teşkilatlara hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK heyet, Eskil, Sultanı ilçesi ve Yenikent Beldesinde esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.
ESKİL Haberi
Ak Heyetten Yenikent, Sultanhanı ve Eskil'e Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, İl Genel Meclis üyeleri ile yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ilk olarak Eskil İlçe teşkilatını ziyaret etti. Burada partililer tarafından karşılan heyet, yeniden seçilen ilçe başkanı Ali Mutlu ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunmalarının ardından ilçede vatandaşlar ile bir araya gelip, esnafları ziyaret etti. Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen ile de belediye binasında bir araya gelen heyet, ilçe yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Eskil’deki temasların ardından Sultanhanı’na hareket eden  heyet, ilk olarak ilçe teşkilatını ziyaret ederek kongrede güven tazeleyen İshak Yumuşak ve yönetimine hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sultanhanı Belediyesi’ni de ziyaret eden heyet, AK Parti Yenikent Belde Başkanlığını da ziyaret ederek teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla bir süre hasbihal etti.
Program ardından değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Milletimize ve memleketimize hizmet etme sevdasıyla çıktığımız bu yolda AK Parti ailesi olarak yine örnek olacak şekilde kongrelerimizi tamamladık. İnanıyorum ki ilçe başkanlarımız ve onların kıymetli yönetimleri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarını kararlılıkla sürdürecekler” Diye konuştu.Ziyaretlerde 2023 yılının AK Parti ve ülke için önemine değindiklerini kaydeden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti, 2023 hedeflerine sağlam, karakterli ve bu işe gönül vermiş kişilerin omuzlarında yükselecektir. 2023 yılı Türkiye’miz için 100. kuruluş yılı özelliğini taşırken, partimiz için altın yıl, Aksaray’ımız için de bugüne kadarki aldığı tüm oyların daha da üstünde oy aldığı yıl olacak inşallah. Biz bu hedeflerimize karşılıksız sevenlerle ulaşacağız. Bu hedeflerimize giderken de samimiyet, tevazu ve gayreti elden bırakmayacağız. Nice güzel insanlar geldi bu şehre hizmet etti ve niceleri gelecek hizmet edecekler. Bu bilinçle partimizin kapıları herkese açıktır. Ama gerçek olan bir şey var ki değişim siyasi partiler içerisinde rutin bir durumdur. Her kongre dönemimiz, heyecanın doruğa çıktığı dönemdir. Bu değişim ve dönüşümlerle birlikte teşkilatlarımızın her kılcal damarını aktif hale getireceğiz” dedi.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: Ak, Heyetten, Yenikent,, Sultanhanı, ve, Eskil'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.