Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 10:34 Bu haber 1614 kez okundu
 
Tarım ve hayvancılığın oldukça yaygın olduğu ilçemizde en çok hizmet gösteren kurumlar arasında İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Tapu Müdürlüğü geliyor.
ESKİL Haberi

Destekleme başvuruları ve tarımsal faaliyetler için vatandaşlar tarafından ziyaret edilen kurumda, aşırı yoğunluktan dolayı sosyal mesafe neredeyse hiçe sayılıyor. Destekleme başvurularının yoğunlaşması ve pandemi tedbirleri kapsamında çalışma süresinin kısaltılması yığılmalara neden oluyor. Yığılmalar nedeniyle   sosyal mesafe ve maske kuralı göz ardı ediliyor.
Konuyla ilgili tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “ İlçe Tarım Müdürlüğünde işlem yapmak için vatandaşlar yığılıyor. Mesai saatleri az olduğu için vatandaşların işlemleri yetişmiyor. Yığılma nedeniyle kimse sosyal mesafeye ve maske kuralına uymuyor. Görevlilerinde yapabileceği bir şey yok. Vatandaşların kurala uyması lazım. Şu dönemde ya elaman sayısı artırılmalı, yada mesai saatleri değiştirilmeli” dediler.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Nuri MUTLU
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.