Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 09:37 Bu haber 4473 kez okundu
 
Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen semt pazarında incelemelerde bulundu.
ESKİL Haberi

Eskil Belediye başkanı Necati Belgemen semt pazarında incelemelerde bulundu.

Eskil Belediye başkanı Belgemen, Eskil’de her Perşembe günü kurulan semt  pazarını gezdi. Fiyatları inceledi, pazarcıların sorunlarını dinledi. Vatandaşların fiyatlar konusunda  yakındıklarını dile getiren başkan Belgemen, Pazar esnafına belirlenen fiyatlara uymalarını ve haksız kazanç sağlamaya çalışan esnafların cezalandırılacağını dile getirdi. Pazar esnafının sorunlarını da dinleyen başkan Belgemen , sorunların çözümü için çalışmalar yapacağını ifade etti.

Ak Parti Eskil ilçe başkanı Ali Mutlu, yaptığı açıklamada, teşkilat, belediye, il genel ve STK’lar olarak güçlü bir şekilde Eskil’in geleceğini yeniden inşaa etmek için çalıştıklarını dile getirdi.

Ak Parti ilçe başkanı Ali Mutlu gazetemize yaptığı açıklamada,” Ak Parti ilçe teşkilatı olarak ilçemiz için hizmet çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Zamanımızın neredeyse çoğu hizmet için Ankara’da geçiyor. Şu anda Teşkilat, Belediye, Meclis Üyeleri İl Genel Meclis üyeleri ve STK el ele ciddi çalışmalar yapıyoruz. Biz daha önceden söylemiştik. “Bu dört kol birlikte olduğu sürece hiçbir hizmetin gelmeme ihtimali yok” diye. Ve çok şükür şu anda bu birliktelik oldukça sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır.” dedi

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.